• Datum: 15.10.2013 Vložil: Ctirad Udatný

    Titulek: Re: Trocha skromnosti

    Vlastně ani nevím proč odpovídám hloupému anonymu a člověku, který se stydí podepsat za svůj názor. I když hrozně nerad, ale budiž. Je pravda, že bez svých spoluhráčů bych nebyl nic. Kdybych je tu teď všechny měl vyjmenovávat, tak tu budeme dva dny. A proto děkuji a chválím všechny své bývalé skvělé spoluhráče v Lovosicích (I. B, I. A třída, krajský přebor), že mě 56x trefili, bývalé vynikající spoluhráče ve VTJ Terezín (I. B, I. A třída), že mě 6x trefili, bývalé spoluhráče v Medvědicích (IV. třída), že mě 45x trefili, ale hlavní poděkování a chvála patří všem mým současným, ale i bývalým spoluhráčům v Lukavci, kteří mě zatím 409x trefili a taky proto, že Lukavec (I. B, II., III, IV. třída) je pro mě srdeční záležitost a vždycky bude. A vyšší třídu? Ve 44 letech už určitě né. A že bych se chlubil a nehrál pro mužstvo? Že by byly mé zmíněné neproměněné šance a má neproměněná penalta chvála? Že většinu proher beru na sebe? To se mi nějak nezdá. A pár brankových příležitostí jsem už taky svým spoluhráčům připravil nebo je mnohokrát trefil a možná ještě trefím, aby se taky mohli zapsat mezi střelce. Jinak se vstřelenými 6 - ti brankami v Polepech se mi bude žít hodně dlouho a nejen příští sezonu. A příště by bylo určitě dobré se pod svůj názor podepsat, ať všichni víme o jakého borce se to vlastně jedná. S pozdravem Ctirad Udatný.

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

Aktuality

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Fotbalový klub SK Lukavec

Předseda Klubu Josef Hranička
724 215 841

Trenér Jan Šenfeldr
606 038 269

Oficiální webové stránky fotbalového klubu SK Lukavec

Tvorba www stránek zdarmaWebnode