• Datum: 21.11.2013 Vložil: Ctirad Udatný

    Titulek: reakce na SKL 68

    Nějaký „lukavecký Jarda Jágr” (SKL 68) nám navštívil lukavecké stránky a dokonce mě od jara ustanovil asistentem trenéra, jak milé. Ale to je spíše hozená rukavice pro trenéra Oldřicha Němce jestli mě vůbec někdy za asistenta bude chtít a taky jestli mladí nebo mladší budou rady sebestředného sobce poslouchat. Nemám ambice být trenérem nebo asistentem. Já jsem spíše pro tu „černou práci v pozadí”, která není moc vidět, ale je taky dost důležitá. A 44 letý dědek? Věkem asi ano, ale jako opravdový snad ještě né. Mám sice dvě dospělé, krásné a chytré dcery, ale doufám, že v tomhle nebudou po svých rodičích a s potomky si jistě počkají na pravou chvíli. Jo a všichni, kdo mě znají, tak vědí, že za béčko jsem si vždycky rád zahrál a když mě v béčku budou zase někdy chtít, určitě si tam vždycky rád zahraju. A nechápu proč by B mužstvo mělo být pod mojí úroveň? Spíše by mě zajímala tvoje úroveň inteligence, když se ani neumíš nebo bojíš podepsat se pod svůj názor. Sám sebe se ptám proč se tu zase zpovídám ani nevím komu a znovu reaguju na nějaký zbabělý anonym, ale na druhou stranu buďme rádi, že i takoví návštěvníci čtou naše stránky. Myšáku a Honzové díky za příspěvky, jen doufám, že jsem svým pozápasovým komentářem nikoho z lukaveckých srdcařů neurazil. Krom teda mého (nebo mých, možná jich je víc) „věrného, anonymního, zbabělého fanouška”. Téměř 40 let hraju fotbal, ale takovéhleho „věrného fanouška” jsem snad nikdy neměl, nepočítám-li tedy svou rodinu, své známé a kamarády a hlavně svého otce, díky kterému fotbal hraju a který mě taky dokázal někdy pěkně zkritizovat. Ale na rozdíl od tebe to byla dost trefná kritika. Proto díky tobě můj „věrný fanoušku” to avizované pověšení kopaček na hřebík ještě o nějaký ten pátek asi odložím. Budu se snažit být nesebestředný a konečně hrát pro „mančaft”. Ctirad Udatný

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

Aktuality

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Fotbalový klub SK Lukavec

Předseda Klubu Josef Hranička
724 215 841

Trenér Jan Šenfeldr
606 038 269

Oficiální webové stránky fotbalového klubu SK Lukavec

Tvorba www stránek zdarmaWebnode