• Datum: 07.12.2013 Vložil: Ctirad Udatný

Titulek: Re: Pavel Hrubý

Ahoj Pavle. Samozřejmě si na tebe vzpomínám. Šikovný fotbalista, stoper, předstoper, v případě potřeby štítový záložník. Na vojnu nebyl asi nikdo připravený, jen to holt někdo snášel hůře někdo lépe. Mladší a možná i ti ostatní by tomu všemu dnes stejně nevěřili a nepochopili. Že jsme kolikrát museli po službě ve stráži odmakat trenink nebo zápas a po treninku a po zápase znovu do služby, do stráže, když ostatní šli třeba na vycházku nebo měli osobní volno. A co jsme jako zobáci museli všechno dělat to tady ani nemůžu popisovat, to je prostě nepublikovatelné. Neříkám, že ta doba byla v pohodě, ale člověk už vzpomíná jen na to lepší. Třeba na všechny ty fotbalisty z celé republiky, z různých ligových, divizních i jiných soutěží, se kterými jsme si ve VTJ Terezín měli tu čest zahrát (L. Blín, M. Lukáš, J. Marič, J. Novák, P. Krob, Kotásek, Pokorný, Bulko, Rakús, Chaloupský, Pokorný, Pugr, Němec, Škoda, Barczok, Martínek, Korbel, P. Kloub, F. Nekovařík, Týma, Kočí, Pech, Hrubý a mnoho dalších…). Fotbal v Terezíně nebyl úplně zas tak špatný, když se pomine to mimofotbalové dění okolo. Napiš na sebe nějaký kontakt, třeba mail. Ahoj Radek U.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode