• Datum: 31.03.2014 Vložil: Ctirad Udatný

Titulek: Re: 30.3.2014

Zkrat to Pepíku určitě byl, možná i zbytečný, protože někteří rozhodčí na tohle čekají a možná jen na tohle. Chtějí ukázat tu moc, kterou těch 90 minut mají a neuděláš s tím vůbec nic. Taky si někdy říkám proč ten fotbal vlastně hraju. K vůli takovým lidem ale né..., ale proto, že to máš prostě rád. Chtěl bych říct, že tihle lidé vůbec nestojí za to, aby se člověk kvůli nim takhle frustroval, nervoval a ztrapňoval. I když vím jak je to těžké se mnohdy udržet. A je také pravda,jak píše Myšák, že 1. půle jsou dobré a druhou půli jde hra do...zlepšení přijde jedině kvalitním treninkem. Jinak jsem rád, žes tam dal to asi u konce, protože určitě ještě spolu vymyslíme mnohem lepší konec fotbalové kariery v Lukavci.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode