Deník Litoměřicko: Lukavec vede okresní přebor, ale přišel o zraněného Hamzu

09.09.2010 19:33

Lukavec vede okresní přebor, ale přišel o zraněného Hamzu

Lukavec – Po třech odehraných kolech nejvyšší okresní soutěže se do čela vyšvihli fotbalisté Lukavce, kteří po domácí výhře nad Úštěkem a bezbrankové remíze na hřišti lovosické rezervy dokázali v sobotu porazit druhého z nováčků v soutěži, celek Polep 3:1.

Mají sedm bodů, stejně jako Malé Žernoseky a o pozici lídra tak rozhoduje skóre.

„Je teprve začátek soutěže a nás už vsobotu čeká těžký zápas na hřišti černivského celku, ale pohled na tabulku je příjemný. Radost nám však v Lukavci kalí zranění Hamzy. Už v průběhu zápasu byl převezen do Ústí s dvakrát přeraženou čelistí. Podrobil se operaci a celý mančaft mu přeje rychlé uzdravení,“ kalí radost trenérovi lídra Petru Gabrielovi zranění jedné z opor týmu.

V hostujícím celku se již počtvrté trefil Jan Fibich, ale konkuruje mu domácí Ctirad Udatný, který skóroval dvakrát a po třech kolech má na kontě stejný počet vstřelených gólů. Nyní se Lukavec představí na hřišti černivského celku a Polepy vyrazí do Lovosic.

Lukavec – Polepy 3:1 (2:1)
Branky: C. Udatný 2, Horký – Fibich.
Lukavec: Merkl – Klíma, Lutka, Fraňous – Zajpt, Zabák, Mišani (J. Šenfeldr), Horký (Lederer) – Hamza (Krumbholc), C. Udatný, T. Šenfeldr.
Polepy: Čmejla – L. Horáček, Kubeš, Záveský, Todt – P. Horáček, Hoznedl, Jerman, Myšák – Fibich, Svoboda.

Článek z deníku Litoměřicka

Odkaz: https://litomericky.denik.cz/fotbal_region/20100908lukavec_prebor.html