Oslavenci v měsíci březen 2015.

31.03.2015 08:58

Dne 2. 3. je to již 8 let, co nás navždy opustil bývalý hráč, vynikající předseda a hlavně člověk pan Miroslav Kupera. Loni týž den zemřel bývalý vynikající útočník a střelec pan Jiří Glogovský.

Dne 2. 3. oslaví své 12. narozeniny žák Tergel Burmaa.

Dne 5. 3. oslaví své kulaté 50. narozeniny bývalý hráč Milan Lenděl a týž den by oslavil své 81. narozeniny bývalý hráč pan Václav Ondráček.

Dne 6. 3. oslaví (nebo by oslavili) svůj svátek Miroslavové ( Kupera - bývalý vynikající předseda, Šrámek - bývalý trenér, Poříz - bývalý hráč, Razim - bývalý hráč, Vlasák st.- bývalý hráč, Vlasák ml. - bývalý hráč A mužstva).

Dne 7. 3. oslaví svůj svátek Tomášové ( Šenfeldr st. - prezident SKL, Šenfeldr ml. - bývalý hráč A mužstva, Červený - trenér žáků, Průša - pokladník, Kula - bývalý hráč B mužstva, Kočí - bývalý hráč).

Dne 9. 3. oslaví své 24. narozeniny bývalý hráč B mužstva Vít Kamenický.

Dne 12. 3. oslaví své 28. narozeniny hráč A mužstva Jakub Quaiser.

Dne 17. 3. oslaví své již 46. narozeniny útočník A mužstva Ctirad Udatný a týž den oslaví svůj svátek Vlastimilové ( CaltaVerner st.Verner ml.- bývalí hráči).

Dne 19. 3. oslaví svůj svátek Josefové ( Hranička - předseda SKL, Zabák - hráč A mužstva, Hauptman, Hlaváček, Dlouhý, Fraňous, Brejtr st., Brejtr ml., Brožík - bývalí hráči).

Dne 22. 3. oslaví své 19. narozeniny hráč A mužstva Dominik Blížil.

Dne 25. 3. oslaví své 25. narozeniny hráč B mužstva Martin Weiss.

Dne 26. 3. oslaví své 49. narozeniny bývalý hráč Jaroslav Ondráček.

Dne 27. 3. oslaví své 78. narozeniny bývalý hráč pan Emil Mego.

Dne 29. 3. oslaví své 24. narozeniny hráč A mužstva Luboš Kořínek.

Všem březnovým oslavencům přejeme pevné zdraví a mnoho sportovních a životních úspěchů!!!

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode