14.4. SK Lukavec A - Mšené Lázně 5:2 (2:2)

Dne 14.4. hostili hráči SKL tým ze Mšených Lázní. Hosté přijeli ve žlutomodrých barvách a tak SK Lukavec musel nastoupit netradičně v oranžových dresech s hrošíkem na prsou a nápisem Motorest Nučnice. Domácí začali vlažně a hosté toho začali postupně využívat, ale nepředbíhejme. SK Lukavec se ujal vedení po střele přímo z rohového kopu, kdy zakroutil míč rovnou do branky Kuba Kolář, 1:0. Ve 20. minutě propadl míč mezi domácími stopery, Jan Brožík vyběhl, srazil se s hostujícím útočníkem a rozhodčí Starý po sporném zákroku nevytáhl ani žlutou, ani čevenou kartu, ukázal pouze na rohový kop. Po delším ošetřování ale musel do branky za zraněného Honzu Brožíka Miloš Merkl, který tak odchytal 200. mistrovské utkání v dresu Lukavce. Hosté vyrovnali z penalty po faulu J.Mišaniho, 1:1. Na velkém vápně posoudil rozhodčí zákrok kapitána P.Lutky jako faulový a hosté se z přímého kopu ujímají vedení, 1:2. V nastaveném čase 1.půle uklidil míč po zemi k tyči bodlem C.Udatný po skvělé přihrávce M.Tintěry, 2:2. Do 2.poločasu vlétli domácí s velkou chutí a vytvořili si velký tlak. Po nahrávce S.Hamzy si na malém vápně zasekl míč C.Udatný a podél brankáře zvyšuje na 3:2 pro domácí. Poté opět S.Hamza vysunul M.Tintěru a jeho zblokovanou střelu doráží do prázdné branky C.Udatný a dává svůj 29.hattrick za SKL (20. branka v této sezoně, celkově 364. branka v barvách Lukavce), 4:2. Na konečných 5:2 upravuje M.Tintěra (12.branka v této sezoně, celkově 19. branka ve  26-ti mistrovských zápasech za SKL), kterého na půlící čáře uvolnil C.Udatný a Milan po samostatném úniku střílí s přehledem po zemi k tyči. V příštím kole zajíždějí hráči SKL na půdu Liběšic. Po zápase byl drobnými věcnými dary (např. dresem s oblíbeným číslem 4 a jmenovkou) a krásným dortem obdarován oslavenec Jiří Mišani, který dne 23.4. oslaví své kulaté 30. narozeniny!!!

SK Lukavec - Mšené Lázně 5:2 (2:2)

Branky: C.Udatný 3, J.Kolář, M.Tintěra

Sestava: Jan Brožík (M.Merkl) - Jar.Brožík (J.Zahradník), P.Lutka, J.Zabák, L.Kořínek - T.Šenfeldr (M.Zajpt), J.Mišani, S.Hamza, J.Kolář - M.Tintěra, C.Udatný