2.6.2012 Polepy - SK Lukavec 2:2 (1:2)

Do Polep odjížděli hráči SK Lukavce bez Josefa Zabáka a tatktéž bez trenéra Oldřicha Němce, kterého zastoupil prezident SKL Tomáš Šenfeldr. Do branky se opět postavil Jan Brožík. Hosté z Lukavce dostali domácí hráče od 1. minuty pod tlak a vytvořili si několik slibných šancí. Tu největší neproměnil Jaroslav Brožík, když se ocitnul tváří v tvář proti osamocenému brankáři domácích, který jeho střelu zneškodnil. Poté vysunul krásným křížným pasem Ctirad Udatný Milana Tintěru, který se řítil sám na branku domácích, jeho střelu brankář vyráží, míč se dostane ke Kubovi Kolářovi a ten do prázdné branky střílí vedoucí branku, 1:0 pro Lukavec. Domácí hrozili pouze ze standartních situací, kdy těžili především z vyhraných hlavičkových soubojů domácího Svobody. Při jednom takovém závaru před brankou hostí se po rohovém kopu s pomocí teče hostujících hráčů SKL podařilo domácím srovnat skore, 1:1. Těsně před koncem poločasu nádherně přihrál Jakub Kolář Milanovi Tintěrovi a ten nechytatelnou bombou pod břevno nedal domácímu brankáři šanci, 2:1 pro hosty. Tak končí i 1. poločas. Ve 2.poločase se obraz hry nezměnil, hosté kombinační hrou domácí přehrávali a vytvořili si několik slibných šancí. Ty největší neproměnil jinak vyhlášený kanonýr Lukavce Ctirad Udatný, jako by byl svázaný ohlášeným koncem své hráčské kariéry a myšlenkama už byl někde v civilu. Dvakrát se řítil sám na branku domácích, první šanci mu zneškodnil vynikající brankář Polep a druhou trestuhodně zahodil střelou vedle pravé tyče. Ještě několik střel ze střední vzdálenosti (J.Mišani, S.Hamza, J.Kolář) a několik slibných šancí (M.Tintěra, Š.Orem, M.Horký) zůstalo nevyužito a tak kýžený a pojišťující třetí gol stále nepřicházel. Domácím se nakonec podařilo vyrovnat, když odkop brankáře SKL Jana Brožíka trefil kapitána Petra Lutku a od toho se míč odrazil do prázdné branky, 2:2. Poslední šanci na změnu skore nevyužil Jiří Mišani a tak utkání skončilo remízou 2:2. V příštím předposledním kole OP hostí v sobotu dne 9.9.2012 od 17:00 hodin doma hráči SKL tým z Černiva.

Polepy - SK Lukavec 2:2 (1:2)

Branky: J.Kolář, M.Tintěra

Sestava: Jan Brožík - Jar.Brožík, P.Lutka, J.Mišani, L.Kořínek (J.Zahradník) - T.Šenfeldr (M.Horký), S.Hamza, Š.Orem, J.Kolář - C.Udatný, M.Tintěra