7.4.2012 Podlusky - SK Lukavec A 0 : 2 (0:0)

Dne 7.4. 2012 sehrálo A mužstvo SKL své třetí mistrovské utkání jarní části sezony 2011-2012 na půdě Podlusk, kde už dlouhou dobu nevyhrálo. Naposledy 22.dubna v roce 2000, kdy si SK Lukavec odvezl cenné tři body za výhru 4:0 (branky: C.Udatný 3, Weniger). V 1. poločase si hráči SK Lukavec vytvořili několik slibných šancí, jmenovitě dvakrát M.Tintěra, C.Udatný. Naopak na druhé straně díky výborným zákrokům Honzy Brožíka skončila 1.půle bezbrankovou remízou, ikdyž to mohlo být klidně 3:3. Do 2.půle nastoupil M.Horký za zraněného T.Šenfeldra a svým výkonem, který již předvedl na čtvrtečním treninku, kdy sázel jednu branku za druhou, přispěl k tlaku Lukavce, který si také s pomocí větru vytvářel několik šancí. Narůstal počet rohových kopů ze strany SKL a při jednom z nich se centr z kopačky C.Udatného vznášel na zadní tyč, kde se do vzduchu nejvýše vyšrouboval právě Martin Horký a v 80.minutě zajistil hlavou hostům jednobrankové vedení, které ještě v závěru pečetil po zemi k tyči na konečných 2:0 svou 17. brankou v sezoně C.Udatný. V příštím kole hostí hráči SKL A doma dne 14.4. od 16:30 Mšené Lázně. Přijďte podpořit!!!

Podlusky - SK Lukavec A 0:2 (0:0)

Branky: M.Horký, C.Udatný

Sestava: Jan Brožík - Jar.Brožík, P.Lutka, J.Zabák, J.Kolář - T.Šenfeldr (M.Horký), J.Mišani, S.Hamza, L.Kořínek (M.Zajpt) - C.Udatný, M.Tintěra (T.Červený)