Černiv - SK Lukavec 1:1 (0:1)

Dne 12.11.2011 sehrálo A mužstvo SKL pod vedením trenéra Oldřicha Němce poslední utkání podzimní části sezony 2011/2012. Do branky se opět postavil Jan Brožík. Hned v úvodu zápasu se po chybě domácí obrany řítil sám na brankáře T.Choduru C.Udatný, který ale svojí obrovskou šanci neproměnil, neboť domácí brankář nohou míč vyrazil. Do konce 1.poločasu ale hosté přeci jen udeřili. J.Zabák rychle rozehrál míč a M.Tintěra řítící se sám na branku domácích z úhlu nekompromisně prostřelil výborně chytajícího T.Choduru. Byla to jeho 8. branka na podzim. První poločas 0:1 pro hosty. Ve 2. půli domácí přitlačili hráče SKL a jejich snaha byla odměněna vyrovnávací brankou, 1:1. Do konce zápasu se už skore nezměnilo a hosté z Lukavce si odvážejí cenný bod. Po tomto zápase přichází dlouhá zimní přestávka. 24.3. 2012 od 15:00 zajíždí SKL do Bechlína. Zimní příprava na jarní část sezony začíná 12.1.2012!!!

Branka: Tintěra

Sestava: Jan Brožík - Jar.Brožík, Lutka, Zabák, Kolář - T.Šenfeldr (Kořínek), Mišani, Hamza (Zahradník), Zajpt - Tintěra, C.Udatný (Horký)