Doma opět za 3 body

V neděli k nám zajížděl soupeř z Malšovic, který minulý rok patřil k lídrům tabulky a letos ma určitě podobné ambice. Po minulém zápase mělo Elko, co zlepšovat, bohužel nás trápí marodka a někteří hráči byli pryč.

Do zápasu jsme vstoupili, tak jak jsme si řekli, opatrná rozehrávka a důrazná hra, soupeř si s tímto v prvním poločase neuměl moc poradit. Fotbal byl velmi fyzicky náročný pro obě strany a bylo viděno dost tvrdých soubojů, spíše ze strany soupeře, který si odvezl celkem 7 žlutých karet. Naše první šance nastala po rohu, kdy hlavičkoval Engl těsně vedle, poté Horký opět hlavička nad, ve 41. minutě byla viděna jediná branka, kdy po odkopu Krátkého vyhrál hlavičkový souboj Šenfeldr a Arpád Gebur šel sám na bránu a krásnou střelou na vzdálenou tyč otevřel skóre.

Do druhého poločasu nastoupil soupeř s větší chutí útočit a my jsme přestali hrát kombinační fotbal a byla to spíše nakopávaná a bránění nájezdů soupeřů. Pro domácího diváka asi nic moc podívaná, ale nám se vrátilo štěstí, které jsme neměli proti Chuderovu a tak vyhráváme proti velmi nepříjemnému soupeři 1:0.

SESTAVA: Krátký - Gebur K., Engl, Kolář, Štraus - Slabý (Beránek), Orem, Horký, Šenfeldr (Havlíček) - Gebur A