Doma opět za 3 body

V sobotu nás čekal reparát z minulého víkendu a soupeř k tomu byl ideální, Březno patří spíše ke spodní částí tabulky.

Od 1. minuty bylo jasně vidět, že naši hráči chtějí dát rychle gol a do 5. minuty měli dvě tutové šance Gebur a  Engl. V 9. minutě Orem výborně prokličkoval přes 5. hráčů hostí a naservíroval balon Gebůrovi, který zakončuje do prázdné brány. Do konce poločasu měli domácí několik šancí, ale bohužel bez šťastného konce. První poločas byl ze strany hostí doslova nulový díky naší obraně.

Do druhého poločasu vstupujeme dle představ, rýchlý gol Henzla, který ve 48. minutě opět prokličkoval nedůraznou obranu hostí znamená vedení 2:0 a klid do hlav domácích.Domácí malinko polevili a dovolili Březnu, pár výjezdů do vápna, ovšem ani jedna střela neohrozila domácího golmana Krátkého, v 63. minutě vysílá Fiala krásnou nahrávkou za obranu Gebura a ten krásným lobem zvyšuje na 3:0. Do konce zápasu se již kromě pár šancí nic zásadního neudálo a tak vítězíme zaslouženě 3:0.

SESTAVA: Krátký - Gebur K., Engl, Kolář, Pech - Štraus (Havlíček), Orem, Henzl, Fiala, Kacl (Slabý) - Gebur A.