Libochovice - SK Lukavec 2:2 (1:0)

Dne 1.10.2011 sehrálo A mužstvo SKL těžké utkání na půdě Libochovic. Hosté nastoupili bez brankáře M.Merkla, záložníka M.Horkého (zranění) a bez útočníka M.Tintěry (zaměstnání). Do branky se postavil P.Kubík a na stopera se vrátil kapitán P.Lutka. Domácí se dostali do vedení po brance z přímého kopu, 1:0. Tak skončil i 1. poločas. Domácí ve 2. půli zvýšili na 2:0. Aby vzápětí krásnou střelou pravačkou ze 30 metrů snížil po zemi k tyči J.Kolář, 2:1! Na 2:2 vyrovnával S.Hamza lobem přes brankáře po krásném vysunutí L.Kořínka, 2:2!! Hosté ale najednou chtěli víc než jeden bod. Dokonce v poslední minutě vysunul nádherně doleva J.Mišani C.Udatného, ten levačkou přihrával před branku, M.Zajpt nejprve minul, aby se následně dostal k odrážené střele S Hamzy a skoroval do prázdné branky. Rozhodčí ukázal na půlící čáru, ale pomezní asi po půl minutě zvedl praporek a branku pro údajné postavení mimo hru neuznal. Zápas tedy nakonec skončil zaslouženou remízou 2:2! Dne 8.10.2011 od 16:00 hostí SKL doma Předonín, přijďte podpořit domácí borce!!!

Branky: Kolář, Hamza

Sestava: Kubík - Brožík, Lutka, Zabák, Kolář - T.Šenfeldr (Zahradník), Zajpt, Mišani, Kořínek - Hamza, C.Udatný