První výhra v sezoně 2012/2013: 22.9.2012 SK Lukavec - Liběšice 2:1 (0:0)

V sobotu dne 22.9. přivítal SKL doma houževnatý a důrazný tým z Liběšic, který je o několik příček v tabulce výše než domácí. V první obrovské šanci se ocitl domácí útočník Stanislav Hamza a to hned dvakrát. V 5. minutě mu nádherně na velké vápno přihrál Martin Horký a střelu S.Hamzy brankář s obtížemi vyrazil na roh, z něhož se opět S.Hamza dostal k míči a jeho hlavičku hostující obránci odvraceli z brankové čáry. Poté převzali iniciativu hosté, kdy hrozil zejména hostující útočník s číslem 10 Jakub Vlasák. Domácí podržel vynikajícími zákroky Jan Brožík a jednou mu dokonce pomohla pravá tyčka. První poločas tak skončil bez branek, 0:0. V 60. minutě poprvé udeřili domácí, kdy se k míči po dlouhém výkopu Honzy Brožíka prodral Milan Tintěra a krásným lobem poslal domácí do vedení, 1:0. V 68. minutě zahrával domácí záložník Jiří Mišani volný přímý kop a s pomocí břevna nedal hostujícímu brankáři šanci, 2:0. Za chvíli na to se v obrovské šanci ocitl Jakub Zahradník, ale jeho hlavička, po odražené střele S.Hamzy od břevna, mířila nad branku. Poté se v tvrdém souboji s hostujícím útočníkem nepříjemně zranil střídající Martin Klíma, který po krátkém ošetření a znatelně otřesený musel být střídán. Hosté v 90. minutě snížili na konečných 2:1 pro domácí SKL, který se tak dočkal první výhry v sezoně 2012/2013. Vynikající zápas odehrál domácí kapitán a stoper Petr Lutka a též pravý bek Luboš Kořínek, který podal asi nejlepší svůj výkon v dresu Lukavce. V NE 30.9. od 16:30 zajíždí SK Lukavec na půdu nebezpečných Lovosic B.

SK Lukavec - Liběšice 2:1 (0:0)

Branky: M.Tintěra, J.Mišani

Sestava: Jan Brožík - Jar.Brožík, P.Lutka, L.Blížil (M.Klíma, F.Šafr), L.Kořínek - M.Horký (T.Šenfeldr), J.Zabák, J.Mišani, J.Zahradník - S.Hamza, M.Tintěra