SK Lukavec - Liběšice 3:0 (1:0)

Dne 24.9. 2011 sehrálo A mužstvo SKL další mistrovské utkání doma proti silným Liběšicím, které vyhrály čtyři utkání v řadě. Domácím chyběli dlouhodobě zraněný brankář Miloš Merkl, kapitán Petr Lutka (zranil se na čtvrtečním treninku), Štefan Orem (onemocněl den před zápasem) a Luboš Kořínek (dovolená). A to že přijel nebezpečný soupeř se potvrdilo hned v úvodu 1.poločasu, kdy se řítil hostující útočník sám na brankáře Kubíka, ale trestuhodně mířil vedle. Hra se v 1. půli přelévala z jedné strany na druhou. Domácí si taktéž začali vytvářet nebezpečné šance. Těsně před koncem 1. půle byl faulován ve velkém vápně M.Tintěra, ale píšťalka rozhodčího Doška zůstala němá a z následného centru J.Koláře si ve vápně zpracoval míč C.Udatný a s přehledem levačkou po zemi k tyči otevřel skore, 1:0! Ve druhém poločase byla na domácích vidět snaha přidat druhou branku, ale Liběšice neustále hrozily. Vynikajícími zákroky tým SKL podržel vynikající Pavel Kubík. V největším náporu Liběšic, ale J.Kolář vysunul S.Hamzu ten nádherně našel C.Udatného, který podél vyběhnuvšího golmana špičkou mířil přesně k tyči a vstřelil svojí 350. mistrovskou branku v dresu Lukavce, 2:0!! V závěru utkání pojistil vítězství domácích chytrým lobem opět C.Udatný a svým hattrickem rozhodl, že tři body zůstanou v Lukavci, 3:0!!! Vynikající výkon podala opět obrana v čele s brankářem P.Kubíkem, stopery J.Zabákem, J.Mišanim a J.Kolářem, kdy udržela potřetí v sezoně čisté konto!!! V příštím kole zajíždí SKL na půdu dalšího nebezpečného soupeře a tím je tým Libochovic. Utkání se hraje v SO dne 1.10. 2011 od 16:00!

Branky: C.Udatný 3

Sestava: P.Kubík - J.Brožík(A.Krumbholc), J.Zabák, J.Mišani, J.Kolář - T.Šenfeldr(J.Zahradník), M.Zajpt, M.Horký(T.Červený) - M.Tintěra, S.Hamza, C.Udatný