SK Lukavec - Malé Žernoseky 4:2 (2:0)

Dne 22.10.2011 sehrálo A mužstvo SKL další domácí zápas proti soupeři z Malých Žernosek, které třikrát v řadě za sebou získali tři body po třech vítězstvích a naopak domácí se naposledy radovali z výhry domácím zápasem s Liběšicemi před čtyřmi týdny. Na úvod zápasu si připsal efektní zákrok domácí brankář Jan Brožík, kdy se hosté mohli dostat do vedení. Pak ale začali úřadovat domácí. První a druhou branku vstřelil Milan Tintěra po nádherných přihrávkách J. Zabáka a J. Mišaniho. Tak skončil i první poločas. Ve 2. poločase zvýšil na 3:0 střídající M. Horký po nahrávce J.Zabáka. Na 4:0 zvyšuje krásnou střelou z hranice velkého vápna J.Mišani. Po této brance ale padla na domácí borce deka a chybnými rozehrávkami umožnili soupeři snížit na přijatelných 4:2. Příští týden zajíždějí hráči SKL na půdu posledních Třebenic. Přijeďte podpořit, zápas začíná v sobotu dne 29.10.2011 ve 14:30!

Branky: Tintěra 2, Horký, Mišani

Sestava: Jan Brožík - Kořínek(Jar.Brožík), Lutka, Zabák, Kolář - T.Šenfeldr(Zahradník), Mišani, Hamza, Orem(Horký) - Tintěra, C.Udatný