SK Lukavec - Podlusky 3:0 (1:0)

V sobotu dne 10.9.2011 sehrálo A mužstvo své 4. mistrovské utkání na domácí půdě s nebezpečnými Podlusky. Domácí se ujali vedení po krásné přihrávce M.Horkého, který ve vápně našel C.Udatného, ten si zpracoval míč a s přehledem ho uklidil po zemi k tyči, 1:0. Tak skončil i 1 poločas. Do druhého poločasu vstoupili domácí s touhou pojistit své jednobrankové vedení, ale hosté neustále hrozili svými brejky. Poté se na velkém vápně kličkou zbavil stopera hostů C.Udatný, předložil levačkou míč před prázdnou branku a M.Tintěra nekompromisně zavěsil pod břevno, 2:0. Na 3:0 zvyšoval S.Hamza hlavou po krásném centru C.Udatného. Výborně zachytal P. Kubík a skvěle zahrála obrana v čele s kapitánem P.Lutkou. Dne 17.9. v sobotu zajíždí SKL na půdu M.Lázní, výkop je v 16:30.

Branky: C.Udatný, Tintěra, Hamza

Sestava: Kubík - Drobný (Zajpt), Lutka, Zabák, Kolář - T.Šenfeldr (Červený), Mišani, Horký - Tintěra, Hamza, C.Udatný