31.3.2012 SK Lukavec A : Terezín 4:1 (1:1)

Dne 31.3.2012 sehrálo A mužstvo domácí utkání s posledním Terezínem. Úvod utkání vyšel lépe hostům, kdy se ve 4.minutě ujali vedení 1:0, když střela z dálky proklouzla Honzovi Brožíkovi za jeho záda. Domácím se podařilo vyrovnat ve 40.minutě M. Tintěrou ( 11.branka v této sezoně) po skvělém centru Kuby Koláře. Tak skončil i 1.poločas. Ve druhé půli byl ve vápně faulován M.Tintěra a nařízenou penaltu bezpečně proměnil C.Udatný. V závěru zápasu se na velkém vápně uvolnil C.Udatný a levačkou k tyči zvyšuje na 3:1. Poté se ještě ten samý hráč vyhnul ofsajdové pasti, pohrál si s brankářem i obráncem a upravuje do prázdné branky na konečných 4:1! Je to jeho celkově 360. mistrovská branka v dresu Lukavce!!!. V příštím kole zajíždí SKL A na půdu nebezpečných Podlusk.

SK Lukavec - Terezín 4:1 ( 1:1)

Branky: C.Udatný 3 (1 z pen.), M.Tintěra

Sestava: Jan Brožík - Jar.Brožík (M.Klíma), P.Lutka , J.Zabák,J. Kolář - L.Kořínek (T.Šenfeldr), J.Mišani, S.Hamza, J.Zahradník - M.Tintěra, C.Udatný