Třebenice - SK Lukavec 1:6 (0:3)

Dne 29.10.2011 sehrálo A mužstvo SKL další mistrovské utkání na půdě posledních Třebenic. Mužstvo SKL vedl prezident klubu Tomáš Šenfeldr, neboť trenér Oldřich Němec byl na dovolené v zahraničí. Hosté nastoupili v brance opět s Janem Brožíkem, který má zápas od zápasu klesající tendenci inkasovaných branek (Předonín - 4, Travčice - 3, M.Žernoseky - 2 branky) a bez chybějících dvou hráčů základní sestavy T.Šenfeldra a L.Kořínka na jejichž místa se postavili J.Zahradník a Jar.Brožík. První branku utkání vstřelil stále se lepšící M.Tintěra. M.Horký kolmicí vysunul C.Udatného ten levačkou předložil míč M.Tintěrovi, který přetlačil obránce a k tyči skoroval, 0:1! Druhý gol vstřelil opět M.Tintěra po akci S.Hamzy a narážečce C.Udatného, kdy se dvěma kličkami uvolnil a opět po zemi k tyči, 0:2!! Těsně před koncem 1.půle nádherně vysunul S.Hamza C.Udatného, který se kličkou uvolnil a střelou pod břevno nedal brankáři šanci, 0:3!!! Tak končí 1. poločas. Ve druhé půli křížným pasem uvolnil C.Udatný M.Tintěru, který střílí do šibenice svůj třetí gol a zkompletoval tak svůj první hattrick v dresu SKL, 0:4!!!! Na 5:0 pro hosty zvyšuje po kolmém vysunutí C.Udatného S.Hamza, kdy se řítil sám na brankáře, kterého obchází a střílí do prázdné branky. Poté domácí snižují tečovanou střelou z hranice velkého vápna, 1:5. Na konečných 6:1 pro hosty upravuje S.Hamza po nezištné přihrávce M.Tintěry. Hosté ještě mnoho šancí nevyužili, zejména C.Udatný neměl svůj střelecký den, svoje střelecké trápení ale nahradil golovými přihrávkami svým spoluhráčům v útoku. Útočné trio se tak dokonale kompletně prosadilo, M.Tintěra 3+1, S.Hamza 2+1, C.Udatný 1+4. Ale i obrana( P.Lutka, J. Zabák, J.Kolář, Jar.Brožík a střídající A.Krumbholc) v čele s golmanem J.Brožíkem zaslouží velkou pochvalu. Stejně tak záložníci podali velmi slušný výkon (J.Mišani - zbytečná žlutá karta za řeči, M.Horký, J.Zahradník). Dne 5.11.2011 od 14:00 hostí SKL doma nebezpečné Polepy, jedná se o poslední domácí zápas v roce 2011 a proto přijďte podpořit domácí borce!!!

Branky: M.Tintěra 3, S.Hamza 2, C.Udatný

Sestava: Jan Brožík - Jar.Brožík, Lutka, Zabák, Kolář - Zahradník (Krumbholc), Mišani (Červený), Horký (L.Blížil) - Hamza - Tintěra, C.Udatný