Vezeme si tři body z Heřmanova

V prvním kole nás čekal velmi nepříjemný soupeř z Heřmanova, který v minulém ročníku skončil na 4. místě. K soupeři jsme jeli jako k velké neznáme, protože tým domácích měl několik posil z Dobkovic, jediné co jsme věděli, tak že na domácí půdě jsou takřka neporazitelní.

Do zápasu jsme šli s menší nervozitou z nové soutěžě, což bylo prvních 10 minut vidět, kdy soupeř měl dvě gólové šance. Naštěstí jsme, ale začali organizovat naší hru, tak jak jsme si řekli v kabině. Roman. Ve 30.minutě se prosadil Pavel Fiala, který pohotově zakončil v vápně. Ve 38. minutě nás čekala první ze dvou nepříjemností, penalta pro domácí a bylo vyrovnáno. Druhá nastala ve 44.minutě, kdy se nám zranil klíčový hráč Štefan Orem, kterého nahradil Arpád Gebur (žolík).

Druhý poločas začal opět z naší strany trochu vlažně a bylo vidět, že oba týmy čekají na chybu druhého. V 56. minutě po ruce ve vápně kopeme penaltu, kterou si vzal na starost Arpád Gebur, který se nenechá těmito situacemi rozhodit, 2:1 a hra už je na naší straně. Na tzn. hřebíček do rakve jsme si museli počkat až do 89. minuty a opět se trefuje Arpád Gebur.

V sobotu od 10:30 náš čeká opět těžký soupeř a to Chuderov.