FAN KLUB

Fan klub už v dnešní době nefunguje, neboť ty kteří chodili fandit, tak dnes nastupují za A mužstvo.

Historie fan klubu:

Naše mladá skupina fanoušků oficiálně vznikla v sezóně 2008/2009, ale první zmínky o fandění byli už v roce 2006, ale toto také ještě nebyla úplně první zmínka, protože ještě před několika let zpátky jsme vyráběli vlajky atd., ale toto si netroufnu odhadnout. Jeden z těch prvních zápasů kde se, alespoň trochu fandilo bylo 16.června 2007. To bylo zrovna výročí klubu 80.let a bylo nás zhruba kolem 5-ti fanoušků a fandili jsme staré gardě, která hrála proti B-mužstvu. Od té doby jsme se začali ne úplně pravidelně, ale scházeli jsme se na naší tribuně. Někdy jsme také chodili za bránu. Do našeho kotle chodilo vždy tak okolo 10-ti lidí, ale v této sezoně se počet začal zvyšovat, protože jezdili fandit také starší žáci a dorost. A v našem kotli se teď scházelo kolem 10-20 členy fan-klubu. Dokonce jsme vyráběli i vlajky, kterých do dnešní doby máme kolem 10-ti a stále přibývají, což je moc dobré pro rozvoj našich fanoušků. Také máme jako správný fanoušci lukavecké šály a nemáme jen šály také máme trička atd. V sezoně 2008 byl pro nás takový první ,, velký zápas ´´kdy jsme asi tak poprvé fandili a to jsme hráli zrovna s Ma. Žernoseky, kteří jsou také známí tím, že mají své věrné fanoušky. V tomto utkání jsme se snažili fandit, ale říkám, že to úplně nejlepší nebylo, protože se do našeho kotle nastěhovaly malí děti. Žernosečtí fanoušci fandili velmi kvalitně a, byli hodně slyšet, což se o nás říci nedalo. Naše skupina se schází vždy něco přes 2h před zápasem, abychom připravili vlajky apod. Naše fandění jsme dali pořádně dohromady letos o prázdniny neboť jsme založili webové stránky, vyráběli nové vlajky… Hned v prvním utkání jsme měli jet na půdu Litoměřic na tento výjezd jsme se domlouvali už několik týdnů dopředu, když už bylo skoro všechno připravené tak Litoměřice soutěž odhlásily a místo nich postoupili Brozany. A do Brozan jsme jet nemohli, protože se hrálo v sobotu a to jsme byli na soustředění nakonec se tam z naší skupiny objevil pouze jeden fanoušek. A fandění jsme si chtěli vynahradit v domácím zápase proti Úštěku to si myslím, že se nám povedlo, protože se nás sešlo hodně a i fandění bylo super. Po tomto utkání byla také první děkovačka, která byla ještě více super. Jen by to chtělo, aby chodilo více lidí. Po tomto utkání nás čekali na venkovní půdě Podlusky. Bohužel jsme se na tento výjezd nevypravili kvůli několika důvodům. A po tomto utkání nás doma čekal tým z Mlékojed, kde se nás sešlo opět mnoho a opět jsme důstojně fandily. Pak nás čekal další výjezd do Budyně, a tam jsme se neměli jak dostat tak jsme se zúčastnily ze skupiny Ultras Lukavec pouze dva. Překvapilo nás, že Viktorka měla také fanoušky za brankou, ale o zápas jsme je moc neslyšeli. A po tomto nevydařeném utkání nás čekal asi zápas sezóny, proti Ma.Žernosekům čekali jsme, že dorazí i příznivci ze Žernosek, ale bohužel. Na toto utkání bylo připravené choreo, které si myslím, že se povedlo. Bylo to naše první choreo a hodláme je dělat i v jarní části. V této sezoně jsme se výjezdů zúčastňovali málo v Černivě jsme byli čtyřim, ale za to do Dobříně nás jelo asi sedm, což na takovou dálku bylo dost. Byl to první výjezd našich fanoušků a myslím, že se vydařil. Jinak od tohoto zápasu to šlo s fan-klubem opět dolů. V dalším domácím utkání proti Trávčicům jsme nefandili, ale po tomto utkání byl výjezd do Žitnic, který se, ale sakra povedl. Fandění velmi kvalitní, účast také velmi dobrá musím poděkovat všem co tam byli. Jinak do konce sezony to už tak suprové nebylo. O zimní pauzu opět pracujeme na tom, aby se nic podobného v jarní části nestávalo. Už máme konečně dva bubny, což jsme potřebovali a také máme novou vlajku Ultra Lukavec. A dva dny po Vánocích se hrál v Brozanech turnaj , na který jsme se vydali ve třech lidech jelo by nás víc, ale vzpomněli jsme si ve 12h v noci, takže jsme vyrazili ve třech lidech. Měli jsme vyvěšenou vlajku a také jsme měli buben. Také o vánoční svátky přišla už třetí várka lukaveckých šal a celkem dost našich členů si také koupilo. Také doufáme, že se naše skupina Ultras Lukavec přestěhuje za bránu směrem na Keblice, protože tam probíhá práce. Ta tuto jarní část by jsme chtěli nastoupit s hodně změnami doufejme, že se nám všechno vydaří a budeme dál podporovat ELKO!!

- Dnes, kdy se píše 23. červenec 2009, se zrodil oficiální web fanklubu týmu SK Lukavec. Tento fanklub se jmenuje Ultras Lukavec.

Zde jsou oficiální webové stránky našeho fan-klubu: www.ultras-lukavec.blog.cz

Video:

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode