SK Lukavec - Předonín 0:4 (0:1)

Dne 8.10.2011 sehrálo A mužstvo SKL domácí zápas proti Předonínu. Do branky se postavila nová posila z Brozan Jan Brožík. Ale domácí hráči mu jeho debut v brance SK moc neulehčili. V 1. půli se hra přelévala z jedné strany na druhou. Domácí dokonce vsítili branku (C.Udatný), ale pro postavení mimo hru nebyla uznána. A tak se na druhé straně prosadil nekompromisně bodlem hostující útočník, 0:1, tak skončil i 1.poločas. Ve 2. půli se domácí snažili o vyrovnání, ale nakonec ještě třikrát inkasovali po hrubých individuálních chybách. Po roce a čtyřech měsících tedy padla domácí tvrz a skončila domácí neporazitelnost (naposledy 12.6.2010 Terezín 2:3) krutou porážkou 0:4!!! Hráči SKL zajíždějí dne 16.10.2011 od 15:30 na půdu Travčic a mají tedy co napravovat. Přijeďte podpořit.

Sestava: Jan Brožík - Kořínek, Lutka, Zabák, Kolář - T.Šenfeldr (Horký), Orem (Zajpt), Mišani - Tintěra, C.Udatný, Hamza