Terezín - SK Lukavec 3:4 (0:3)

Dne 4.9.2011 od 14:00 sehrálo A mužstvo SKL 3. mistrovské utkání na půdě Terezína a odvezlo si 3 body za výhru 4:3. Mužstvo SKL nastoupilo do utkání s brankářem dorostu F.Šafrem (Kubík-dovolená, Merkl - zranění) a jen se dvěmi náhradníky A.Krumbholcem a T.Červeným. První branku hostí vstřelil po nahrávce P.Lutky krásně levačkou halfvolejem přes celou branku do šibenice C.Udatný, 0:1! Poté vystřelil po zemi k tyči Š.Orem, brankář vyrazil před sebe a C.Udatný byl opět na správném místě a do prázdné branky zvyšuje na 2:0 pro SKL!! Třetí branku vstřelil po vysunutí C.Udatného nádherně do levého horního růžku S.Hamza, 0:3 a tak končí i první poločas. Do 2.poločasu vstoupili lépe domácí fotbalisté, kdy po standartních situacích a hrubých chybách v obraně hostů snižují na 2:3!!!     Těsně před koncem dává na 4:2 pro hosty s přehledem podél brankáře J.Mišani a s předstihem si splnil svoji jednogolovou normu na sezonu, ikdyž musíme přiznat, vstřelil velice důležitý a hlavně vítězný gol, neboť domácí ještě stihli korigovat na konečných 3:4 pro SKL. Dne 10.9.11 od 17:00 hostí SKL doma nebezpečné Podlusky. Přijďte podpořit domácí borce, děkujeme!!!

Branky: C.Udatný 2, S.Hamza, J.Mišani

Sestava: Šafr - Brožík, Lutka, Zabák, Kolář - Zajpt, Orem(Krumbholc), Mišani, Horký - C.Udatný, Hamza (Červený)