Rekordní výhra!!! SK Lukavec B - Podsedice 12:0 (6:0)!!!

Dne 2.10.2011 v 10:00 sehrálo B mužstvo Lukavce své 6.mistrovské utkání na domácí půdě proti Podsedicím. Do branky se postavil dorostenec F.Šafr, do základní sestavy dva hráči ze soupisky áčka J.Kolář a C.Udatný a další dva talentovaní dorostenci L.Blížil a M.Hladík. 20 minut byla hra téměř vyrovnaná než padl 1. gol a ten vstřelil kanonýr A mužstva C.Udatný levačkou k tyči, 1:0. Na 2:0 zvyšoval L.Blížil hlavou po centru z rohu C.Udatného. L.Blížil zvyšuje na 3:0 krásnou střelou zpoza šestnáctky. Čtvrtou branku vstřeli J.Kolář opět po rohu C.Udatného, 4:0.Pátou branku vstřelil M.Vojtíšek pod tělem brankáře, 5:0. Po krásné kombinaci A.Krumbholce, který si narazil s C.Udatným a řítil se sám na golmana zvyšuje Aleš na 6:0 pro domácí. Tak končí i 1. poločas. Ve 2.půli zvyšuje C.Udatný chytře k tyči na 7:0. Hattrickem se blýskl střídající T.Kula(přihrávali J.Kolář, J.Zahradník, T.Červený). Další branky přidali dorostenec L.Hanzal po hezké kombinaci s J.Zahradníkem a Z.Novotný. Zrodila se tak rekordní výhra B mužstva!!!

SK Lukavec - Podsedice 12:0 (6:0)

Branky: T.Kula 3, C.Udatný 2, L.Blížil 2, J.Kolář, M.Vojtíšek, A.Krumbholc, L.Hanzal, Z.Novotný

Sestava: Šafr - Hladík(T.Pruša), Červený, L.Blížil(Hanzal), Krumbholc - Zahradník, Kolář, Novotný - C.Udatný, Vojtíšek(Kula), Henzl