5.5.2012: Předonín - SK Lukavec A 4:2 (2:1)

V sobotu jsme zavítali na hřiště Předonína, mužstva prezentujícího se nejfotbalovějším projevem za všech mužstev naší soutěže. Ideální fotbalové počasí a kvalitní hřiště slibovalo dobrou podívanou. O tu se od začátku starali spíše domácí dirigovaní zkušeným Hubeným z pozice stopera. Bývalý hráč Roudnice, Ústí a třeba i Brozan rozdával přesné přihrávky, ze kterých těžil především rychlonohý Božík. My jsme své akci dotáhli pouze k „vápnu“ domácího mužstva, ale zakončit jsme nedokázali. Po spolupráci dvou výše jmenovaných domácích hráčů padl ve 22. minutě první gól. Hubený napálil trestný kop do tyče a odražený míč poslal za Brožíkova záda Flodr. Za pět minut bylo ještě hůř, špatným odkopem v šestnácte jsme vybídli domácí ke skórování - ti nastřelili během 5ti  vteřin 2 krát břevno, aby míč nakonec  dostali do naší sítě. Stáhnout náskok ve skóre nám vydatně pomohl domácí brankář, dlouhý nákop Petra Lutky, téměř z půlky, nechal bez povšimnutí zaplout do své sítě.

Do druhé části hry jsme vstoupili aktivněji a začali domácí přehrávat. Předonín začínal mít problém z fyzickou kombinací, což jsme ale využili pouze v územní převahu  a větší držení míče na svých kopačkách. Bohužel to byli opět domácí, kdo skórovali. Vlastně spíše naše mužstvo, ale do vlastní sítě. Dlouhý nákop prodloužil Lubomír Kořínek hlavou směrem na Brožíka, ten však již byl na cestě z branky a hlavička Kořínka z 20ti metrů skončila v naší síti. V 70. minutě jsme kontrovali: v rohu pokutového území se uvolnil Ctirad Udatný, jeho křižná střela učinila z gólmana pozorovatele a skončila v horním růžku domácí branky. V tu dobu scházelo ještě poměrně dost času k vyrovnání. Předonín, v čele s Hubeným, však maximálně kouskoval hru za němého přihlížení rozhodčího. Z velké snahy o vyrovnání pramenily i naše chyby. Tu největší udělal kapitán Petr Lutka. Jeho pokus o kličku ve vlastní šestnáctce vystihl domácí borec a po kličce Honzovi Brožíkovi stanovil konečné skóre na 4:2 pro domácí. V nervózním závěru neudržel nervy na uzdě Honza Brožík, v přerušené hře fauloval akci dohrávajícího domácího útočníka a šel po druhé žluté kartě do sprch. Nepochopitelnou tečku za utkáním udělal domácí Tuček. Po dvacetimetrovém náběhu (v době kdy se už asi 15 sekund nehrálo) srazil právě Honzu Brožíka a zažádal si o volno do konce jarní části soutěže. V příštím kole v sobotu dne 12.5. hostí hráči SKL vedoucí celek OP Travčice. Utkání začíná v 17:00, přijďte podpořit domácí borce.

Předonín - SK Lukavec A 4:2 (2:1)

Branky: P.Lutka, C.Udatný

Sestava: Jan Brožík (ČK) - J.Zabák, P.Lutka, L.Blížil (Jar.Brožík), L.Kořínek - M.Zajpt (T.Šenfeldr), J.Mišani, S.Hamza, J.Kolář (J.Zahradník) - C.Udatný, M.Tintěra