První domácí výhra!

V sobotu nás čekal soupeř z Chlumce, který byl do soboty neporažený a věděli jsme, že k nám dorazí tým, který nikdy nic nevzdává a bojuje až do poslední minuty.

Od první minuty jsme byli na balonu jen my a soupeři jsme nedávali prostor ke hře, výborně jsme kombinovali po stranách a hráli jsme přesně ten styl, který chceme hrát. Vytvořili jsme si několik střeleckých šancí a trpělivě jsme dobývali soupeřovu bránu.V 7. minutě se poprvé trefuje nejlepší střelec Arpád Gebur, kdy po krásném centru Dominika Slabého otevírá nůžkami skore na 1:0. V 17. minutě se opět trefuje Arpád Gebur, tentokrát patičkou. Ve 26. minutě po nedůrazném odkopnutí jde soupeř sám na našeho golmana a snižuje na 2:1, to bylo poslední co jsme soupeři dovolili. Ve 29. minutě kompletuje hattrick Arpád Gebur a my jdeme do kabiny s vedením 3:1.

Druhý poločas byl už jen v naší režii a hru jsme měli plně pod kontrolou. V 52. minutě po krásné nahrávce střídajícího Kacla se poprvé trefuje letní posila Roman Bereš. V 55. minutě po faulu na Bereše je pískaná penalta, kterou si vzal na starost Arpád a proměňuje. V 76. minutě po krásném centru Arpáda se trefuje hrající trenér Jan Šenfeldr. V 78. minutě uzavíráme skore po krásné střele Šenfeldra. 7:1 a spokojenost na naší straně. Ještě malá vsuvka, v 18. minutě došlo ke kurioznímu zranění. Při občerstvení byl zasažen flaškou do hlavy domácí obránce Kevin Gebur, který musel odstoupit ze hřiště s tržnou ranou na hlavě. Třešnička na dortu, flašku hodil domácí trenér Jan Šenfeldr. Kevin je naštěstí v pořádku.

SESTAVA: Krátký - Pech(Kacl), Kolář, Engl(Šenfeldr), Gebur K.(Štraus) - Slabý (Havlíček), Orem, Horký, Fiala, Bereš (Beránek) - Gebur A.