První domácí zklamání

V druhém kole nás čekal opět těžký soupeř, FK Chuderov, který v minulém ročníku B třídy skončil na druhém místě. Věděli jsme, že nás bude čekat velmi fyzicky náročné utkání.

Začátek prvního poločasu byl od obou týmu velmi vlažný a opatrný, většinu času jsme byli na míči my, ale branku hostÍ jsme nijak neohrožovali. V 7. minutě jsme po nedůrazu na centrujícího hráče obdrželi první branku od nikým nehlídaného Tikovského. Hosté zahrozili ještě jednou, kdy pokus hostí zlikvidoval výborným zákrokem Ondřej Havlíček, my jsme měli také 100% šanci, kterou bohužel neproměnil domácí Bereš. V prvním poločase byla hra vyrovnaná.

Druhý poločas by se dal nazvat jako 45 minut spálených šancí, protože na konci utkání měl na výsledkové tabuli svítit výsledek 4:2. Domácí i hosté pálili jednu šanci za druhou, domácí více, bohužel. Chuderov vítězí 0:1 a na domácí straně nastává velké zklamání z první prohry.

SESTAVA: Havlíček - Pech (Kacl), Engl, Kolář, Štraus - Henzl, Fiala, Horký (Beránek), Slabý - Gebur A., Bereš

Připravení: Klíma a Šenfeldr

V příštím utkání nás čeká okresní derby od 13:30 v Křešicích.