Travčice - SK Lukavec 3:2 (1:1)

Dne 16.10.2011 nastoupilo A mužstvo SKL na půdě Travčic. Do branky se opět postavil Jan Brožík a než se stačil rozkoukat, už vyndaval míč ze své sítě, kdy se nádherně z hranice velkého vápna od tyče trefil domácí Červenka, 1:0! Poté převzali iniciativu hosté a vytvořili si spoustu vyložených šancí, 2x M.Tintěra, 1x J.Kolář (břevno), J.Zabák, L.Kořínek a C.Udatný. Posledně jmenovanému se nakonec do poločasu podařilo vyrovnat, kdy si ve vápně zpracoval přihrávku od J.Zabáka a nekompromisně skoroval, 1:1! Ve druhém poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale skorovali pouze domácí hráči, Durček a Janouš, 3:1! 20 minut před koncem se nádherně trefil od tyče J.Zabák a snížil na 2:3! Poté ale začala úřadovat trojice rozhodčích v čele s hlavním Toráčem (asistenti Ožďan, Andrle) a hostující Lukavec už k ničemu vážnějšímu nepustili. Hráči SKL se za předvedený výkon vůbec nemusejí stydět, jen velká škoda neproměněných stoprocentních šancí v 1. poločase. Asi trošku by se za předvedený výkon měla stydět výše uvedená trojice rozhodčích a možná i někteří funkcionáři Travčic. Hráči SKL hostí doma dne 22.10.2011 od 15:30 hráče z Malých Žernosek. Přijďte podpořit, děkujeme!!!

Branky: Červenka, Durček, Janouš - C.Udatný, Zabák

Sestava SKL : Jan Brožík - Jaroslav Brožík (Zajpt), Lutka, Zabák, Kolář -T.Šenfeldr (Horký), Mišani, Hamza, Kořínek - Tintěra, C.Udatný