V Křešicích rozhodly penalty

V sobotu náš tým zajížděl do nedalekých Křešic, kde jsme chtěli napravit nepodařený domácí zápas proti Chuderovu. Soupeře jsme již tentokrát malinko znali z předešlých přátelských utkání.

Do utkání jsme vstoupili, tak jak jsme si řekli a ihned jsme si vytvořili několik šancí, které jsme měli vyřešit gólově, v 15. minutě jsme již měli být ve vedení 3:0, ale bohužel nás stále trápí koncovka a lepší řešení některých situací. V 16. minutě jsme otevřeli skóre zápasu, kdy po krásném centru Ladislava Horkého zakončoval Arpád Gebur. V prvním poločase jsme byli jasně lepším týmem, což se v druhém poločase obrátilo.

V 50. minutě po obrovské chybě v obraně přichází v horkém počasí studená sprcha, 1:1. To nás, ale nakoplo k zvýšené aktivitě a chtěli jsme být zase tím týmem, kterým jsme byli v první půli. V 55. minutě je po průniku do vápna faulován Dominik Štraus a je nařízen pokutový kop, který si na starost bere Arpád Gebur a se štěstím proměňuje. Poté následovalo 25 minut fotbalu na který se divákům asi nekoukalo moc dobře. V 80. minutě po ztrátě koncentrace na pravé straně jde soupeř sám na golmana a vyrovnává na 2:2, ihned v 82. po nedůrazné hře ve vápně přichází 3. gol a soupeř jde do vedení. My jsme nepřijeli prohrát a tak nastává tlak v soupeřově vápně, kdy kopeme jeden roh za druhým. V 86. minutě přichází úleva, Tomáš Engl vyrovnáva na 3:3 a jde se na penalty. Všichni naši střelci byli úspěšní, velikou pochvalu zaslouží náš golman Tomáš Krátký, který dvě penalty chytil.

Z Křešic odjíždíme s malinkým zklamáním, protože jsme věřili, že si odvezeme všechny 3 body.

SESTAVA: Krátký - Štraus (Gebur K.), Engl, Kolář, Pech - Henzl (Kacl), Horký, Orem, Fiala (Šenfeldr), Slabý (Havlíček) - Gebur A. (Bereš)

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ: SK Lukavec - TJ Chlumec, 10:30 v Lukavci