Z Bohušovic odjíždíme s prázdnou

V sobotu jsme zajížděli k nám známému soupeři z Bohušovic se kterým jsme odehráli nespočet zápasů. Domácí tým byl v letním přestupovém období velice aktivní a jejich ambice jsou vysoké, takže jsme věděli, že nás bude čekat velice náročné derby.

Začátek prvního poločasu byl dle našich představ, soupeře jsme k ničemu nepustili, obrana měla jasně rozdané úkoly, které dvojice Engl-Kolář zvládali plnit na 100%. V 10. minutě otevřel skóré Henzl, který dorážel po střele Gebůra do prázdné brány. Do 35. minuty byla hra spíše naše, poté ale soupeř převzal iniciativu a kopal jeden roh za druhým, na kluky se to valilo, ale obrana fungovala opravdu výborně.

Do druhého poločasu jsme vstoupili úplně stejně jako do prvního, hra byla opět naše. Ve 48. minutě, po nepozornosti v domácí obraně prchá Kolář, který nahrává Geburovi do prázdné brány, 0:2. Vše nasvědčovalo tomu, že nemůžeme prohrát a odvezeme si domu 3 body, protože domácí již trochu rezignovali. V 60. minutě přišla první bodná rána, po druhé žluté vidí červenou kartu Fiala. 61. minuta 1:2, 70. minuta 2:2. Naši hráči jen nechápavě koukají kolem sebe. v 80. minutě jdou domácí do vedení po krásné střele z hranice vápna. V 87. minutě proměňují domácí přímý kop. Někdo by řekl "hotovo, jdeme domu" ale v 89. minutě snižuje Gebur a naši hráči cítí šanci na zázračné vyrovnání, kdy jsme měli dvě příležitosti. Opět nás zklamala koncovka, protože i v 10 lidech jsme si dokázali vytvořit několik slibných situací.

Bohušovicím gratulujeme a těšíme se na jarní odvetu.

SESTAVA: Krátký - Pech, Kolář, Engl, Guber K. - Štraus (Havlíček), Fiala, Horký, Henzl, Slabý (Kacl) - Gebur A.

Připraven: Šenfeldr