Zimní příprava: Brozany B - SK Lukavec 3:3 (3:1).

Brozany B - SK Lukavec 3:3 (3:1).

Hráči SKL se dostali v 1. půli pouze do jedné vážnější šance, kdy C. Udatný hledal před brankou Š. Orema a domácí brankář jeho polostřelu jen s námahou vyrazil. Hosté z Lukavce se nakonec ujali vedení dalekonosnou střelou obránce P. Lutky, který prostřelil domácího brankáře, 0:1. V 1. poločase byli lepší domácí a zaslouženě ho vyhráli poměrem 3:1, kdy v krátkém časovém sledu otočili nepříznívý stav. Do druhé půle nastoupili hosté z Lukavce jako vyměnění. Na post předstopera se posunul J. Zabák a do středu zálohy Š. Orem a na hře Lukavce to bylo znát. Střídající M. Horký se hned ocitl v několika slibných šancí, kdy jednou dokonce nastřeli tyč domácí branky. J. Zahradník dvakrát nastřelil břevno. Snížit se povedlo J. Mišanimu do prázdné branky po obrovské chybě domácího stopera, který chybně zahrával malou domů, 3:2. Poté se ocitl v obrovské šanci hostující C. Udatný, ale domácího brankáře neprostřelil. Do dvou velkých šancí se také dostal střídající F. Šafr, ale proměnil až tu třetí, kdy vyrovnával na konečných 3:3. V sobotu dne 23.3. 2013 od 15:00 hostí hráči SK Lukavce v 1. mistrovském zápase odvetné jarní části sezony 2012/2013 doma tým z Podlusk. Přijďte podpořit!!!

Branky: P. Lutka, J. Mišani, F. Šafr

Sestava: P. Kubík - Jar. Brožík (M. Henzl st.), P. Lutka, L. Blížil (F. Šafr), L. Kořínek - T. Šenfeldr (M. Horký), J. Mišani, J. Zabák, J. Zahradník - C. Udatný, Š. Orem (P. Vacek).

Chyběli: Jan Brožík (zranění), S. Hamza, M. Tintěra (prac.důvody).