A mužstvo: SK Lukavec - Podlusky 2:2 (0:2)

Ve 23.kole OP přivítal SK Lukavec na domácí půdě nebezpečné Podlusky. Domácí se v 1. poločase hledali, nedařili se jim přihrávky, chyběla střelba, tak jako tomu bylo v předešlých zápasech. Vyjímkou byla krásná a nebezpečná střela Luboše Kořínka, která mířila do pravého horního růžku hostující branky, ale vynikající brankář hostí ji bravurním zákrokem zneškodnil. To bylo ze strany domácích na dlouhou dobu vše. Ke konci 1. poločasu hosté dvakrát udeřili a dostali se do dvougolového vedení, poločas 0:2! Domácí si to zřejmě v kabině o přestávce vyříkali, protože do druhého poločasu nastoupil úplně jiný tým. Krásnou hlavičkou po centru C. Udatného vsítil kontaktní branku Milan Tintěra, 1:2. Ten samý hráč, po sérii rohových kopů, se dostal k odraženému míči a  krásnou střelou z úhlu vyrovnal. Hostující brankář spíše očekával centr, 2:2! Hosté ale neustále hrozili z brejkových situací. Domácí se sice snažili, ale vítězný gol se jim vstřelit do konce zápasu nepodařilo. Černou kaňkou utkání bylo vyloučení hostujícího hráče po tvrdém zákroku na M.Tintěru, který musel být vystřídán. SKL si tak posledním domácím zápasem v sezoně udržel domácí neporazitelnost, která trvá téměř celý rok. Naposledy SKL prohrál doma v minulé sezoně 12.6.2010 s Terezínem 2:3!!! A právě na půdu zachraňujícího se Terezína zajíždí hráči SK Lukavec dne 4.6.2011 od 17:00. Přijeďte povzbudit.

SK Lukavec - Podlusky 2:2 (0:2)

Branky: Tintěra 2

Sestava: Kubík - Klíma (Krumbholc), Lutka, Kořínek - Zajpt (Brožík), Mišani, Zabák, Horký - Hamza- C.Udatný, Tintěra (Bartoš)