SK Lukavec - HK A.S.A. Město Lovosice

Naše A-mužstvo v sobotu 9.7.2011 sehrálo v rámci oslav Prokopské pouti přátelské utkání proti vicemistrům ČR pro rok 2011 v házené mužů H.K. A.S.A. Město Lovosice. Dnes poprvé na lavičku usedá  nový trenér Oldřich Němec.

Utkání se pro nás vyvíjelo dobře. Po několika neproměněných šancí se trefil C.Udatný, který obešel brankáře a mířil do prázdné branky, kde si ještě před brankovou čarou srazil míč do vlastní branky T. Janda,  1-0! Na 2-0 zvyšoval velice talentovaný mladík Orem, který se krásně uvolnil a zakončil pod břevno. Nesmíme také zapomenout zmínit soupeře, který v prvním poločase měl také příležitosti ke vstřelení branky. Ale opět to byl Lukavec kdo vstřelil gól. Tentokráte přeloboval lovosického brankáře Kylíška st. C.Udatný, který zvyšoval už na 3-0! Do konce poločasu tu byla ještě penalta pro házenkáře, kterou neproměnil Brecko. Stav po prvním poločase 3-0!

Druhý poločas jasně patří házenkářům, ale ještě na 4-0 vstřelil náš poslední gól opět Orem, který chytře obešel brankáře a pohodlně zakončil do prázdné branky. Za stavu 4-0 to vypadlo dobře s našimi hráči, jenže všichni byli na omylu. Házenkáři zabrali a dávali jeden gól za druhým. Když už byl stav 4-4 tak jsme se strachovali o výhru, jenže házenkáři utkání otočili na 4-5! Naše mužstvo se snažilo utkání vyrovnat, Tonda Kuhn měl v poslední minutě zápasu vyrovnání na své hlavě, ale míč šel těsně nad břevno a místo vyrovnání přišel trest a gól na 4-6!

SK Lukavec 4:6 (3:0) HK A.S.A. Město Lovosice

Branky: C.Udatný 2, Orem 2

Sestava: Merkl - Kolář, Lutka, Zabák, Krumbholc - Kořínek, Mišani, Orem, Zajpt - Červený, Udatný C.

Náhradníci: A.Kuhn, L.Blížil, M.Henzl st.

Trenér: Němec