Utkání Staré gardy Lukavce versus B mužstvo Lukavce v rámci OSLAV PROKOPSKÉ POUTI.

Dne 8.7.2011 bylo sehráno přátelské utkání mezi Starou gardou a B mužstvem Lukavce v rámci zahájení OSLAV PROKOPSKÉ POUTI. Stará garda se ujala vedení po krásném lobu Roberta Spáleného, 1:0. B mužstvo posílené o dva hráče áčka (P.Lutka, J. Zabák) záhy srovnalo krok a stav z přísně nařízené penalty po faulu na Michala Henzla ml. Exekuce se zhostil Karel Rosa, který nekompromisně poslal míč pod břevno, 1:1. Zanedlouho strhl vedení na stranu gardy Ctirad Udatný po přihrávce R. Spáleného, 2:1. Po chybě brankáře M. Merkla těsně před koncem 1. poločasu vyrovnal Michal Vlček po zemi k tyči, 2:2. Ve druhém poločase se šance střídaly na obou stranách. Poté nezištnou kolmicí vysunul Pravomil Svoboda Ctirada Udatného a ten poslal míč podél vybíhajícího brankáře, 3:2. Na 4:2 zvýšil z penalty Jaroslav Ondráček. Pátou branku vsítil opět C.Udatný po krásné akci a přihrávce Honzy Hrdličky, 5:2. Na konečných 6:2 pro Starou gardu se podílel krásnou přihrávkou Jiří Weniger, který vyslal C. Udatného, který obešel brankáře a poté i obránce a skoroval do prázdné branky. Nádherné odpoledne a podvečer byl zakončen společným posezením bývalých, ale i současných hráčů Lukavce a jejich rodinných příslušníků, kamarádů a fotbalových příznívců.

Branky: C. Udatný 4, R. Spálený, J. Ondráček (pen) - K. Rosa (pen), M. Vlček

Sestavy:

Stará garda: Miloš Merkl - Antonín Kuhn, Jaroslav Zuna, Martin Volák, Petr Gabriel - Pravomil Svoboda, Tomáš Kočí, Josef Fraňous - Jan Hrdlička, Ctirad Udatný, Robert Spálený.

Střídali: Tomáš Šenfeldr st., Jaroslav Ondráček, Ruda Makula, Luděk Nový, Jiří Kupera

B mužstvo: Karel Rosa - Jaroslav Průša, Petr Lutka, Miloš Rosa, Václav Kunert - Martin Udatný, Tomáš Červený, Jakub Zahradník, Martin Vojtíšek - Michal Vlček, Michal Henzl ml.

Střídali: Josef Zabák, Tomáš Průša, Stanislav Rožec